O Warsztatach

Zwykły zakup to za mało? Zrób biżuterię własnymi rękoma!

Zapraszam Cię do mojej pracowni. W jeden dzień zrobimy wspólnie biżuterię. Możesz stworzyć coś dla siebie albo obdarować kogoś biżuterią wykonaną własnoręcznie przez Ciebie. Taki prezent to coś naprawdę wyjątkowego i prawdziwie niepowtarzalnego. Każdy jest w stanie zrobić pierścionek, wisiorek albo kolczyki na takich warsztatach. Gwarantuję, że wspólnymi siłami damy radę.

DWA WARIANTY WARSZTATÓW – PODSTAWOWA ORAZ ROZSZERZONA

W wersji podstawowej bazujemy na wielu przygotowanych przeze mnie modelach. Wybieramy wariant, który nam się podoba i zaczynamy tworzenie. Przygoda dla każdego, kto chce robić piękne rzeczy.

W wersji rozszerzonej uruchamiamy pokłady swojej kreatywności i mamy więcej czasu żeby spersonalizować robioną przez Nas biżuterię. Jest to projekt bardzo indywidualny, a przez to jedyny i unikatowy.

ZOBACZ JAK WYGLĄDA PRACOWNIA

Zdjęcie pracowni 3-kopia
Zdjęcie pracowni 2-kopia
Zdjęcia pracowni-kopia

Jeśli się wahasz, czy sobie poradzisz albo, czy obdarowana osoba sobie poradzi, to zapewniam Cię, że pomoc będzie cały czas pod ręką, tak żeby wycisnąć jak najwięcej radości z tworzenia. Wszyscy, którzy robili u mnie biżuterię, byli pod wrażeniem swoich własnych zdolności i jestem pewien, że Ty też będziesz.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

    Wybierz pakiet
    warsztatów obrączkowych

    Jestem zainteresowany warsztatami: